Komerční banka, a.s.Rozhodčí soud
Proč se registrovat?

Monitoring sucha Agrární komora ČR na Facebooku

KONSORCIUM

AK ČR - Agrarní komora České republiky

Agrární komora České republiky (AK ČR) byla zřízena zákonem. Sdružuje většinu podnikatelů v zemědělství, lesnictví a potravinářství, prosazuje a obhajuje zájmy svých členů, poskytuje poradenství a informační služby na celém území ČR. AK ČR od roku 1993 pomáhá zachovat tradiční kvalitu českého zemědělství. AKČR svým jednáním pomáhá rozvoji zemědělství a venkova České republiky.

Kalendář akcí

«Březen 2018 »
č.t.PoÚtStČt SoNe
9.    1234
10. 567891011
11. 12131415161718
12. 19202122232425
13. 262728293031 
14 ukázka zápisu akce AK
 
14 ukázka zápisu akce škol
 
14 takto označený den
se konají akce AK i akce škol
legenda

Dnešní akce:
Na tento den není naplánovaná žádná akce.

Dnešní akce škol:

Na tento den není naplánovaná žádná akce.

Kurzovní lístek

18. 03. 2018

EuroEuro25,415
DolarDolar20,666
LibraLibra28,809
zdroj: www.cnb.cz

anketa
Hodnotíme aktuální dění…

Jak často využíváte ve svých smluvních vztazích Rozhodčí doložku

vždy 42%
většinou 19%
minimálně 20%
vůbec 19%

počet hlasů celkem: 2018


odkazy
Mohlo by Vás zajímat…

Říjen
27
2017

SALIMA (27.2. - 2.3.2018) Technology boduje, zaujala řadu firem

25. 10. 2017 - Nová koncepce Mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA a souběžně konaných akcí, které se odehrají na brněnském výstavišti od 27. února do 2. března, již nyní zaujala řadu firem. Jako dobrý krok se jeví především samostatná komunikace a propagace SALIMA Technology a tradiční pojetí potravinářské části veletrhu SALIMA. Tato strategie zaujala nejenom odbornou veřejnost, ale i technologické firmy. Již nyní registrujeme zvýšený zájem a počet přihlášených firem z oborů potravinářských a pekařských technologií. Neváhejte a přidejte se také! Technologické expozice budou tradičně umístěny spolu s veletrhy MBK, INTECO a VINEX v pavilonu V.

Skutečně reprezentativní přehlídka firem

Již teď, ještě před řádným termínem podání přihlášek, víme, že se návštěvníci mohou těšit na přehlídku společností reprezentujících to nejlepší ve svých oborech. Široký sortiment domácích i zahraničních značek pro hotely, restaurace a kavárenské provozy nabídnou například Delikomat, Retigo, Gastro Mach, Montycon, Eiskon a mnohé další firmy.
Oživení a chuť znovu investovat se projevuje na poptávkách návštěvníků z řad majitelů a provozovatelů potravinářských výrob, provozovatelů restaurací a obchodníků. Ti už nyní poptávají konkrétní produkty a služby. Určitě nebudou zklamáni.
Na jejich návštěvu se již nyní těší společnosti Frimark, RN servis, Ille service, Winterhalter, Sahm Gastro, TC Bohemia, Unis Cool a i dodavatelé potravin nápojů a specialit z ČR a zahraničí.


Nebudou chybět ani minipivovary

Součástí veletrhů je také oblíbený Festival minipivovarů, který je organizován spolu s Českomoravským svazem minipivovarů, který sdružuje více jak 300 malých pivovarů.
Znalci zlatavého moku, odborníci, ale i zájemci z široké veřejnosti budou moci ochutnat více jak 200 druhů řemeslných piv od více než 50 českých a slovenských „minipivovarníků“. Někteří dokonce pro tuto příležitost uvaří speciály. Nebude chybět ani zajímavý doprovodný program.

Využijte propagační kampaň veletrhu

Zvyšte hodnotu veletržní účasti získáním mediální podpory zdarma. K efektivní přípravě veletrhu a propagaci společností a produktů můžeme našim vystavovatelům účinně pomoci. Sdělte nám, čím chcete návštěvníky oslovit, překvapit, co nového se děje ve Vaší společnosti. Využijte tak mediálního propojení veletrhů s vydavateli odborných časopisů, deníků i ekonomických titulů. Tato spolupráce přináší vysokou přidanou hodnotu ve formě zvýšení publicity a informovanosti o Vás a Vašich produktech.

Neodkládejte přihlášení na veletrh. Chcete získat cenové zvýhodnění? Přihlaste se na veletrh do konce října! Dřívější přihlášení s sebou přináší také větší možnost výběru plochy. Zvýhodněnou cenu za plochu získáte automaticky podáním přihlášky v tomto termínu a současně uhrazením první zálohové faktury v termínu splatnosti.


Více informací naleznete ZDE.

https://www.bvv.cz/salima/kontakty/

hodnotit známkou:
 hodnot známkou 1  hodnot známkou 2  hodnot známkou 3  hodnot známkou 4  hodnot známkou 5

článek hodnocen: 1x výsledná známka: 2.5

článek zobrazen: 311 lidem

Aktuality
Zprávy
Komodity
Vzdělávání
Dotace
Legislativa
Inzerce
Home
Proč se registrovat
Mapa serveru
Kontakty
Agrární komora ČR
Počernická 96
108 00 Praha 10 – Malešice
Agrární komora ČR
Blanická 3
779 00 Olomouc

www.apic-ak.cz   www.agrocr.cz


Agrární komora ČR (AKČR) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Creative Commons License Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory ČR je možné pouze s uvedením zdroje.

Agrární komora České republiky - AKČR - Copyright © 2005-2012
code WRS vyroba-www.cz