Komerční banka, a.s.Národní soustava kvalifikací
Proč se registrovat?

Monitoring sucha Agrární komora ČR na Facebooku

KONSORCIUM

AK ČR - Agrární komora České republiky

- Agrární komora České republiky (AK ČR) byla zřízena zákonem. Sdružuje většinu podnikatelů v zemědělství, lesnictví a potravinářství, prosazuje a obhajuje zájmy svých členů, poskytuje poradenství a informační služby na celém území ČR. AK ČR od roku 1993 pomáhá zachovat tradiční kvalitu českého zemědělství. AKČR svým jednáním pomáhá rozvoji zemědělství a venkova České republiky.

Kalendář akcí

«Únor 2019 »
č.t.PoÚtStČt SoNe
5.     123
6. 45678910
7. 11121314151617
8. 18192021222324
9. 25262728   
14 ukázka zápisu akce AK
 
14 ukázka zápisu akce škol
 
14 takto označený den
se konají akce AK i akce škol
legenda

Dnešní akce:
Dnes se konájí 3 akce. přehled konaných akcí naleznete zde ›

Dnešní akce škol:

Na tento den není naplánovaná žádná akce.

Kurzovní lístek

22. 02. 2019

EuroEuro25,645
DolarDolar22,586
LibraLibra29,544
zdroj: www.cnb.cz

anketa
Hodnotíme aktuální dění…

Agrární komora připravila pro Českou televizi 13ti dílný cyklus o našem zemědělství, který se vysílá od 5.11. do 17.12., vždy v pondělí a ve čtvrtek. Seriál

Sleduji 65%
Nesleduji 35%

počet hlasů celkem: 935


Květen
12
2017

Ministr zemědělství jedná v Brně se zahraničními delegacemi, chce podpořit vzájemný obchod

11.5.2017 – Sedm zahraničních delegací v průběhu tří dní přivítá ministr zemědělství Marian Jurečka na brněnském výstavišti. Pozval je sem při příležitosti Národní výstavy hospodářských zvířat a dalších veletrhů, které dnes zahájil. Cílem jednání je prohloubení vzájemného agrárního obchodu.

„České zemědělské a potravinářské firmy mají velký exportní potenciál, nabízí produkty, které obstojí v silné celosvětové konkurenci. Snažíme se hledat cesty, jak jim pomoci na zahraniční trhy. Jednou z nich jsou incomingové mise, při nichž mají zahraniční hosté možnost poznat naše výrobce přímo u nás, podívat se na jejich výrobní postupy a navázat konkrétní obchodní vazby,“ řekl ministr zemědělství Marian Jurečka.

Již včera se ministr Jurečka setkal s delegací Angoly, dnes bude jednat se zástupci Afghánistánu a Francie. Zítra jsou na programu bilaterální jednání s Kyrgyzstánem, Mongolskem, Kazachstánem a Kurdistánem.

Ministr dnes rovněž zahájil Národní výstavu hospodářských zvířat a spolu s ní i Veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH, Veletrh udržitelného života v krajině NATUR EXPO BRNO a Národní výstavu myslivosti.

„Podobné výstavy považuji za velmi důležité. Návštěvníci mají možnost na jednom místě si prohlédnout nejlepší hospodářská zvířata a současně poznat nejmodernější technologie pro jejich chov. Tyto novinky jsou nesmírně potřebné pro udržení konkurenceschopnosti našeho zemědělství,“ uvedl ministr Jurečka.

Národní výstava hospodářských zvířat je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Koná se každé dva roky. Letos se na veletrhu představí na 200 českých a zahraničních vystavovatelů, k vidění budou chovatelské technologie, veterinární a reprodukční technika, krmiva a zemědělské stroje. Na Národních šampionátech, přehlídkách a hodnoceních se předvede 800 kusů zvířat – skotu, ovcí, koz, prasat a koní. Výstava se těší velkému zájmu odborné i laické veřejnosti, výstavní areál v době akce navštíví bezmála 45 tisíc lidí.

 

Markéta Ježková
tisková mluvčí Ministerstva zemědělství


zdroj: Ministerstvo zemědělství ČR »


hodnotit známkou:
 hodnot známkou 1  hodnot známkou 2  hodnot známkou 3  hodnot známkou 4  hodnot známkou 5

článek hodnocen: 1x výsledná známka: 1.54

článek zobrazen: 292 lidem

Aktuality
Zprávy
Komodity
Vzdělávání
Dotace
Legislativa
Inzerce
Home
Proč se registrovat
Mapa serveru
Kontakty

Ochrana osobních údajů
Agrární komora ČR
Počernická 96
108 00 Praha 10 – Malešice
Agrární komora ČR
Blanická 3
779 00 Olomouc

www.apic-ak.cz   www.agrocr.cz


Agrární komora ČR (AKČR) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Creative Commons License Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory ČR je možné pouze s uvedením zdroje.

Agrární komora České republiky - AKČR - Copyright © 2005-2012
code WRS vyroba-www.cz